• 1 z 2
 

Čakrové vonné tyčinky

Neohodnoceno
 

Balení sedmi čaker, vonné tyčinky 

Vonné tyčinky můžete využít při rituálech, léčení, terapie či meditace na téma čakry.

Najdete v balení všech 7 čaker

Sahasrara - Funkcí sedmé čakry má být příjem energie z kosmu. Sídlo božské dokonalosti v člověku. Do harmonie se dostane, když budou harmonické všechny čakry. 

Ajna - čelní čakra - Tato čakra se spojuje s intuicí a duchovními sílami jednotlivce. Nedostatečná funkce pak vede k přízemním myšlenkám a k odmítání duchovna. 

Vishuddha - krční čakra - Komunikační centrum (čakra). Na starosti má komunikaci a projevy vůle v životě. Zablokování vede k neschopnosti se vyjádřit.

Anahata - srdeční čakra - Jedná se o čakru lásky a vztahů. Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale i k celému světu. Její blokace způsobuje neschopnost lásku vyzařovat, ale i přijímat. 

Manipura - solar-plexus čakra - Sídlem vůle osobnosti a má na starost i citové vazby a mentální pochody. Zablokovábí vede k pocitům ztráty odvahy, poražení, ztráty svobodné vůle, k vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí. 

Swadhisthana - sakrální čakra - Někdy se též hovoří o sexuální čakře. Má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii a tvořivé síly. Zablokování v této čakře způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí.

Muladhara - kořenová čakra - První čakra je spojená se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisejí. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple. Zablokovaná kořenová čakra způsobuje málo síly- fyzické, duchovní i duševní. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
99 Kč
Kategorie Očista domova a duše
Položka byla vyprodána...
 

Čakry jsou energetická centra člověka nacházející se podél vertikální osy těla. Jsou spojeny meridiány - soustava drah, kterou proudí energie uvnitř těla

Každá čakra dominuje jinou barvou. Zablokované čakry můžeme vnímat jako nemoc, špatné vztahy nebo těžké životní situace. Vonné tyčinky jsou krásným pomocníkem v práci s čakrami.