• 1 z 3
 

Kameny do vody - láska

Neohodnoceno
 

Kameny k čištění a harmonizaci vaší vody. 

Pití krystalové vody harmonizuje celé naše tělo i ducha. Krystaly vracejí vodě život.

Lépe chutná, ale také léčí - tělo i duši.

Vysoké vibrace kamenů voda nasává do sebe a voda potom do našeho těla.

Vyrobte si doma domácí vodu s krystaly.

Set obsahuje surový růženín, neopracovaný křišťál, krystalky křišťálů a neopracovaný ametyst

Růženín v nás probouzí cit, něžnost, mírnost a nesobeckou lásku. Prohlubuje také i vnímavost našich smyslů. Učí nás trpělivosti při komunikaci s druhými lidmi. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce. Zdravotně působí růženín na cetrum srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje. Je to zkrátka kámen lásky, krásy a uzdravování.

 Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace, otevírá nám mnohá tajemství života, která byla doposud utajená. Má vysoké vibrace, jeho účinky nás odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Těmito vlastnostmi nám otevírá cestu do jiných dimenzí bytí. Je to kámen inspirace, směřuje naše myšlení k tvořivé práci a probouzí v nás intuici. Ametyst uklidňuje, uvolňuje, pomáhá při učení, odstraňuje úzkost, deprese, strach a hněv. Udržuje nás v bdělosti a v koncentraci. Je dokonalým pomocníkem pro očistu prostoru.  

Dostupnost Skladem
360 Kč
   
Kategorie Sety kamenů
 

K setu kamenů pro harmonizaci vody přikládáme i návod, jak si doma vodu připravit.