Akce Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Náramek - křišťál, howlit bílý, akvamarín a hematit srdíčko modré

Neohodnoceno
 

Náramek uvolnění

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Howlit bílý (magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci.Pomáhá proti stresu a dodává pocit harmonie. Howlit přináší klid do každodenních starostí člověka. Ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu. Rovněž dodává sílu  člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím. Vede člověka k sebepoznání a sebepochopení. Je velkým pomocníkem lidem, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit. 

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Napomáhá nám se zažitými rodinnými programy. Pomáhá nám při komunikaci a zlepšuje vyjadřování.

Hematit srdíčko modré. Je to zvláštní, okouzlující, těžký kámen, jenž je mocný ve tvytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost.

Kovový korálek stříbrný

Velikost náramku: cca 17 cm

Pro větší či menší velikost prosím piště na info@samunka.cz, popřípadě můžete napsat velikost náramku do objednávky - poznámka (Je to rychlejší postup). Není problém vytvořit náramek přímo na vaši ruku. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
249 Kč
Kategorie Náramky
Položka byla vyprodána...
 

Křišťál praskaný korálek: 8 mm

Křišťál korálek: 6 mm

Howlit bílý (Magnezit): 8 mm

Akvamarín: 6 mm

Kovový korálek stříbrný: 3 mm

Hematit srdíčko: 6 mm

Doporučujeme náramek sundat před koupáním a při spánku.

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.