Akce Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Náramek - Křišťál, howlit bílý a karneol

Neohodnoceno
 

Náramek klid

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Howlit bílý (magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci.Pomáhá proti stresu a dodává pocit harmonie. Howlit přináší klid do každodenních starostí člověka. Ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu. Rovněž dodává sílu  člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím. Vede člověka k sebepoznání a sebepochopení. Je velkým pomocníkem lidem, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit. 

Karneol. Udává se, že dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Tiší vztek, žárlivost a závist, pomáhá potalčit deprese a negativní myšlenky. Karneol navozuje klidný spánek, říká se, že zahání noční můry. V některých kulturách se používá jako kámen, jenž povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Kovové korálky stříbrné

Velikost náramku: cca 17 cm

Pro větší či menší velikost prosím piště na info@samunka.cz, popřípadě můžete napsat velikost náramku do objednávky - poznámka (Je to rychlejší postup). Není problém vytvořit náramek přímo na vaši ruku. 

 

Dostupnost Skladem
249 Kč
   
Kategorie Náramky
 

Křišťál praskaný korálek: 6 mm 

1x Křišťál praskaný korálek: 8 mm 

Howlit bílý (Magnezit): 8 mm

Karneol: 8 mm

Kovový korálek stříbrný: 3 mm

Doporučujeme náramek sundat před koupáním a při spánku.

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.