Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Náramek - Obsidián vločkový, křišťál a perličkové korálky

Neohodnoceno
 

Náramek ochrana

Obsidián vločkový je velmi silný ochranný kámen, ochrání vás před zlem, negativitou a magickými útoky. Je velmi vhodným kamenem pro vysoce citlivé a vnímavé lidi. Posiluje zároveň sebevědomí a víru ve vlastní schopnosti. Chrání naši auru před depresí a negativitou. Doporučuje se používat s křišťálem, protože křišťál reguluje jeho účinky. Může totiž také rozvíjet deprese, vyvolat strach a úzkost a posílit u špatných lidí špatné vlastnosti. Proto je do našeho náramku zakomponován jeden korálek křišťálu. Vynáší na povrch pravdu a nevyřešené spory, jež podvědomě odsouváme.

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Korálky perličky

Velikost náramku: cca 17 cm

Pro větší či menší velikost prosím piště na info@samunka.cz, popřípadě můžete napsat velikost náramku do objednávky - poznámka (Je to rychlejší postup). Není problém vytvořit náramek přímo na vaši ruku. 

 

Dostupnost Skladem
199 Kč
   
Kategorie Náramky
 

Praskaný křišťál korálek: 6 mm

Obsidián vločkový korálek: 6 mm

Perličkový korálek: 1,5 mm

 

Doporučujeme náramek sundat před koupáním a při spánku.

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.