• 1 z 3
 

Palo santo - set krystalů křišťálu

Neohodnoceno
 

Vonné dřevo a set kamenů krystalů křišťálu

Vykuřováním se můžete uvolnit, ulevit si od stresu, každodenních problémů, zbavit se negativních energií, zharmonizovat sebe či prostor, nebo předměty, kameny, lapače atd. 

Palo Santo má jemnou, příjemnou, nasládlou a uklidňující vůni. Odstraňuje negativitu, stres, napětí a léčí emocionální nestabilitu. 

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

 

Dostupnost Skladem
350 Kč
   
Kategorie Očista domova a duše
 

Balení: 1ks + krystaly křišťálu cca 4ks (dle velikosti)

Země původu: Peru

Náramek s měsíčním kamenem: průměr náramku cca 17cm 

Rituál pro očištění:

Zapalte jednu stranu dřeva, poté jemně sfoukněte plamínek a můžete začít vykuřovat. Pokud Palo použijete na sebe, snažte se bezpečně dodržet vzdálenost od těla, pohybujte dřevemí na všechny světové strany kolem těla. 

Doporučujeme používat Palo Santo večer, pro očistu ložnice. Má také afrodiziakální vůni, navodí romantickou a příjemnou atmosféru. 

 

Důležité upozornění:

Používejte pouze pro účely vykuřování!

Neužívat vnitřně! Skladujte v suchu,

temnu a mimo dosah dětí.

Při manipulaci s ohněm dbejte zvýšené opatrnosti.