• 1 z 2
 

Šalvěj bílá - achát šedý

Neohodnoceno
 

Šamanský vykuřovací svazek malý - s kamenem achát šedý

Šalvěj patří mezi nejoblíbenější vykuřovadla vůbec, je to mocná a posvátná bylinka, která byla využíváná již dávno indiány. Vyznačuje se specifickou vůní a má neskutečně skvělé účinky. Vyčistí celou vaší bytost, vaší auru, prostor i předměty od negativních energií. 

Vykuřování je jednoduché, stačí pouze zapálit konec svazku, poté plamínek sfouknout a dým nasměrovat na sebe, prostor či předměty, které chcete očistit. 

Achát nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Pomáhá nám překonat negativní pocity, zlobu a odstraňuje vnitřní napětí. Ruší a přetváří negativní energii, stabilizuje auru a je výborný ochránce. Navozuje pocit bezpečí, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních.Podporuje sebepoznání, sebedůvěru a dodává odvahu a upřímnost k sobě.

 

Dostupnost Skladem
320 Kč
   
Kategorie Očista domova a duše
 

Balení: 1ks

Rozměry svazku: cca 11-13 cm

Země původu: USA

 

Šalvěj je stálezelený vytrvalý keř, pro indiánské kmeny je šalvěj jednou z nejposvátnějších bylin, kterou využívají pro očistu a léčení. 

Rituál pro očištění:

Zapalte širší část svazku, poté jemně sfoukněte plamínek a můžete začít vykuřovat. Pokud šalvěj použijete na sebe, snažte se bezpečně dodržet vzdálenost od těla, pohybujte šalvějí na všechny světové strany kolem těla. 

Doporučujeme používat šalvěj na očištění našich kamenů a dekorací. 

 

Důležité upozornění:

Používejte pouze pro účely vykuřování!

Neužívat vnitřně! Skladujte v suchu,

temnu a mimo dosah dětí.

Při manipulaci s ohněm dbejte zvýšené opatrnosti.