• 1 z 3
 

Set kamenů LÁSKA

Neohodnoceno
 

Vytvořili jsme pro Vás set kamenů láska. Tento set je vytvořený, aby podporoval lásku k sobě, nebo někomu, komu jej věnujete dárkem. Mamince, dětem, partnerovi...

„Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo.“
– William Shakespeare, anglický básník

Jako všechno ve vesmíru i láska začíná myšlenkou a záměrem. Naše kombinace kamenů má v sobě záměr, naplnit každého, kdo kameny vlastní, láskou. 

Set kamenů obsahuje neopracovaný růženín, neopracovaný křišťál, tromlovaný ametyst a tromlovaný agua aura křišťál. 

 

Dostupnost Skladem
420 Kč
   
Kategorie Sety kamenů
 

Růženín v nás probouzí cit, něžnost, mírnost a nesobeckou lásku. Prohlubuje také i vnímavost našich smyslů. Učí nás trpělivosti při komunikaci s druhými lidmi. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce. Zdravotně působí růženín na cetrum srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje. Je to zkrátka kámen lásky, krásy a uzdravování.

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace, otevírá nám mnohá tajemství života, která byla doposud utajená. Má vysoké vibrace, jeho účinky nás odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Těmito vlastnostmi nám otevírá cestu do jiných dimenzí bytí. Je to kámen inspirace, směřuje naše myšlení k tvořivé práci a probouzí v nás intuici. Ametyst uklidňuje, uvolňuje, pomáhá při učení, odstraňuje úzkost, deprese, strach a hněv. Udržuje nás v bdělosti a v koncentraci. Je dokonalým pomocníkem pro očistu prostoru.  

Aqua aura křišťál je přírodní čistý krystal, na který se uměle nanáší vzácné kovy, včetně zlata, proto na něm vznikají jemné duhové záblesky barev. Díky propojení křišťálu s drahými kovy disponuje aqua aura silnými vibracemi. Dokáže efektivně čistit, uklidňovat a posilovat auru. Tento křišťál působí především na krční čakru, posiluje tím komunikaci a schopnost vyjádřit se. Zmírňuje stres a napětí, podporuje imunitní systém. 

Kameny jsou zvoleny tak, aby se vzájemě podporovaly a zesilovaly svoji sílu.

Je do nich vložen záměr pomoct novému majiteli na všech úrovních tak, jak jim bude dovoleno. Doporučuji kameny očišťovat, proto je závěs vytvořen tak, aby se dal odepnout.

Nejčastěji se pro očistu kamenů využívají přírodní síly (vzduch, voda, země, oheň), dále pak Slunce, Měsíc a rostliny. 

Doporučení na očistné rituály kamenů: 

Vykuřování - Nejčastěji používané vykuřovadlo pro očistu je svazek bílé šalvěje. 

Země - Nechte nabít kámen při procházce v přírodě. Položte závěs do mechu, listí, do trávy. Kameny milují zemi a rádi se vrací do místa, kde vznikly.

Měsíc - Můžete pro očistu kamenů využít síly měsíčního světla, nejlépe při úplňku. Nechte kameny po celou noc na úplňkovém svitu měsíce. 

Slunce - Nabíjet kameny na prudkém slunci nedoporučuji, avšak v polostínu je možné nechat kameny prohřát po dobu několika hodin. 

Vizualizace - Dejte si kameny do dlaní a přiložte je k srdci. Zavřete si oči a představte si, jak kameny prochází zářivě bílý světelný paprsek, prozařte kameny světlem a nezapomeňte u toho na svůj záměr, aby byly kameny očištěny.

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.