• 1 z 2
 

Vykuřovací set

Neohodnoceno
 

Vytvořili jsme pro vás vykuřovací set, ve kterém najdete vykuřovací svazek Šalvěj bílá a Yerba Santa, dřívko Palo Santo, surový růženín, tromlovaný křišťál, perlorodku na odkládání vykuřovadel a pírko pro kouř z vykuřovadel.

Vykuřovadlo Šalvěj bílá a Yerba Santa - síla dvou posvátných šamanských bylin v jednom :)

Šalvěj patří mezi nejoblíbenější vykuřovadla vůbec, je to mocná a posvátná bylinka, která byla využíváná již dávno indiány. Vyznačuje se specifickou vůní a má neskutečně skvělé účinky. Vyčistí celou vaší bytost, vaší auru, prostor i předměty od negativních energií.

Yerba Santa - svatá tráva, horský balzám, medvědí plevel

Yerba je od pradávna využívána pro své ochranné, očistné, léčivé účinky, dodávající duchovní sílu a odvahu. Je výborná pro čas na meditaci nebo při práci duchovní, kdy je potřeba hluboká očista. 

Palo Santo má jemnou, příjemnou, nasládlou a uklidňující vůni. Odstraňuje negativitu, stres, napětí a léčí emocionální nestabilitu. 

Perlorodka. Perleť je symbolem pravdy, čistoty, nevinnosti, nejušlechtilejších citů, věrnosti, čisté lásky a také moudrosti, získané vlastní zkušeností. Perlorodku můžete využít pro své vykuřovací pomocníky či na odkládání šperků. 

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Růženín v nás probouzí cit, něžnost, mírnost a nesobeckou lásku.Prohlubuje také i vnímavost našich smyslů. Učí nás trpělivosti při komunikaci s druhými lidmi. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce. Zdravotně působí růženín na cetrum srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje. Je to zkrátka kámen lásky, krásy a uzdravování.

Pírko pro rozdmýchání kouře do všech koutů místnosti či těla :)

Dostupnost Skladem
990 Kč
   
Kategorie Očista domova a duše
 

Do balíčku vkládáme veškeré informace, jak s vykuřovadly manipulovat a jak je využít.