• 1 z 9
 

Jsem šamanka

 

Na každém rohu vidíme hotové rituální lahvičky. Ráda se ale na věci dívám trochu jinak a Šamunka byla vytvořena hlavně proto, aby připomněla všem ženám, že každá z nás je šamanka. 

Proto jsem pro vás vytvořila set JSEM ŠAMANKA, ze kterého si můžete vlastní rituální lahvičku vytvořit, se svým záměrem. 

Jde přeci o ten proces, to čarování. 

V setu najdete prázdnou lahvičku se symbolem peříčka, šalvěj bílou ve vonné tyčince pro očistu lahvičky i ostatních předmětů, svíčku, květy růže, levanduli, růženín, křišťál, granát, himalájskou sůl a hladký křišťál. 

Jako symbol na lahvičku jsem zvolila symbol peříčka.

Peříčka jsou totiž od nepaměti vnímána jako univerzální symbol modlitby i prostředek, který slouží k ochraně a léčení.

Šalvěj bílá patří mezi nejoblíbenější vykuřovadla vůbec, je to mocná a posvátná bylinka, která byla využívána již dávno indiány. Vyznačuje se specifickou vůní a má neskutečně skvělé očistné a léčivé účinky. Vyčistí celou vaší bytost, vaší auru, prostor i předměty od negativních energií. 

Bílá čajová svíčka je zde pro započetí rituálu, jako světlo a čistota.

Levandule má silné očistné účinky, z aury odstraňuje negativní vibrace. Podporuje lásku, projasňuje cestu, zklidňuje a konejší. Rituálně po ni sahám, když chci vnést do záměru lásku a hluboký klid.

Růže symbolizuje lásku a proto je zde v zastoupení všeho, co lásku připomíná. 

Nejlepším energetickým čističem je sůl. Natahuje do sebe negativní energii, čímž čistí prostor, zde je tomu ale naopak. Sůl do sebe nasaje energeticky váš záměr a o to více se směs v lahvičce posílí.

Růženín v nás probouzí cit, něžnost, mírnost a nesobeckou lásku.Prohlubuje také i vnímavost našich smyslů. Učí nás trpělivosti při komunikaci s druhými lidmi. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce. Zdravotně působí růženín na cetrum srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje. Je to zkrátka kámen lásky, krásy a uzdravování.

 Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňujea reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Granát je používán jako amulet, který dokáže ochránit před možným nebezpečím. Je to velmi silný kámen, který k nám přivádí energii, udržuje v rovnováze a přináší nám klid.  Je velikým pomocníkem pro překonání zajetých myšlenkových vzorců a chování. Podporuje lásku a dodává nám sexuální touhu, odvahu a sebedůvěru. Účinně čistí čakry, otevírá naše srdce a umí vyvolat vzpomínky na minulé životy, pokud si to dovolíme. 

Samotný tromlovaný křišťál je zde pro vás jako pomocník při rituálu. Léčí právě to, co je potřeba. 

K setu dostanete ukázku, jak na rituál a vytvoření lahvičky. Vždy je ale důležité vést se vlastní intuicí a srdcem :)

 

 

 

 

Dostupnost Skladem
490 Kč
   
Kategorie Očista domova a duše