• 1 z 4
 

Mawu (Matka Země)

 

Průměr kruhu 15 cm

Mawu je západoafrická mesíční bohyně, věří se, že stvořila veškerý život. Pomáhá těm, kteří se chtějí naučit žít v souladu s životním prostředím a jeho zdroji. 

Dekorace je inspirovaná bohyní Mawu, má proto více odstínů hnědé barvy. Je to zemitá barva, která nám pomáhá uzemnit se.

Ručně vyráběná dekorace je inspirovaná kolotočem nad dětskou postýlkou. Když se v mírném průvanu točí dokola a pírka se lehce pohupují, je dekorace velmi uklidňující. Mawu na sobě nese troj-kombinaci kamenů.

Tygří oko, křišťál a howlit bílý (magnezit). 

Každá dekorace Mawu je originální kousek, vždy něčím vyjímečná. 

Ručně vyráběné produkty běžně doručujeme v rozmezí 4-7 dnů, doba doručení se ale může zkrátit nebo prodloužit, s ohledem na naší vytíženost.

Dostupnost Skladem
999 Kč
   
Kategorie Útulný domov
 

Tygří oko, křišťál a howlit bíly (magnezit)

V tygřím oku se ukrývá zemitá energie a zároveň vitální pohyb, tvoří dva aspekty a zároveň jeden celek. Tygří oko nás učí otevřenosti a učí nás brát svět takový jakým skutečně je. Zahání černé myšlenky, pocity beznaděje. Velmi pomáhá i při těžkých duševních chorobách (schizofrenie, neovladatelné jednání, paranoia atd.) Umožňuje nám zvážit všechny možnosti a rozhodnout se správně ve správný čas. Ukazuje člověku, že vše, co se kolem něj děje, má svůj důvod.  Centrum tygřího oka je solar plexus, tedy pupek. Díky tomu pomáhá aktivovat sníženou funkci smyslových orgánů, které jsou oslabeny emotivními bloky. Kámen také dodává trpělivost nové životní začátky překonat. Má schopnost přitáhnout k člověku bohatství aniž by se stal nenasytným. 

Křišťál je universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Urychluje v nás výměnu energií, negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Čistí a chrání naší auru, odstraňuje bloky a nečistoty. Křišťál výrazně čistí a harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Howlit bílý (magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci. Pomáhá proti stresu a dodává pocit harmonie. Howlit přináší klid do každodenních starostí člověka. Ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu. Rovněž dodává sílu  člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím. Vede člověka k sebepoznání a sebepochopení. Je velkým pomocníkem lidem, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit. 

Kameny jsou zvoleny tak, aby se vzájemě podporovaly a zesilovaly svoji sílu.

Je do nich vložen záměr pomoct novému majiteli na všech úrovních tak, jak jim bude dovoleno. Doporučuji kameny očišťovat, proto je závěs vytvořen tak, aby se dal odepnout.

 

Nejčastěji se pro očistu kamenů využívají přírodní síly (vzduch, voda, země, oheň), dále pak Slunce, Měsíc a rostliny. 

Doporučení na očistné rituály kamenů: 

Vykuřování - Nejčastěji používané vykuřovadlo pro očistu je svazek bílé šalvěje. 

Země - Nechte nabít kámen při procházce v přírodě. Položte závěs do mechu, listí, do trávy. Kameny milují zemi a rádi se vrací do místa, kde vznikly.

Měsíc - Můžete pro očistu kamenů využít síly měsíčního světla, nejlépe při úplňku. Nechte kameny po celou noc na úplňkovém svitu měsíce. 

Slunce - Nabíjet kameny na prudkém slunci nedoporučuji, právě kvůli howlitu, avšak v polostínu je možné nechat kameny prohřát po dobu několika hodin. 

Vizualizace - Dejte si závěs s kameny do dlaní a přiložte jej k srdci. Zavřete si oči a představte si, jak kameny prochází zářivě bílý světelný paprsek, prozařte kameny světlem a nezapomeňte u toho na svůj záměr, aby byly kameny očištěny. 

Do balíčku vkládáme letáček s popisem jednotlivých kamenů a doporučení na očistné rituály.

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Kruh má průměr 15cm