• 1 z 4
 

MEDVĚD

 

Každý muž v sobě ukrývá mužskou energii. Někdy je těžké vyznat se v ní, někdy ani sám muž neumí vidět, kým je.

Vytvořila jsem mužům talismany, ochránce, šamanské pomocníky... 

Nacítila jsem se na muže a energeticky pro ně vybrala symbol zvířat. Každé zvíře má jinou energii a každé může pomoct jiným způsobem, pokud si to muž dovolí. 

Talisman je ručně vyráběn, zvíře je mnou vypalované do dřevěného kolečka, řetízek s lávovým kamenem je korálek po korálku mnou seskládán. Každý je originální, jako sám muž je. 

Pokud pro svého muže vybíráte, je potřeba vybrat intuitivně. Nacítit se na něj a na dané zvíře. Mohu vám lehce v popisku přiblížit každé zvíře, nicméně vy to ucítíte.

Věřím vám a nebo nechte přímo muže vybrat si své zvíře. Talisman není pouze pro muže, i ženy někdy ucítí potřebu podpořit v sobě mužskou energii. 

Pro Medvědy je typická obratnost, rozvážnost, obrovská síla. Tyto lidi ovlivňuje zemský živel. Ten jim dodává racionální pohled na svět, praktičnost, stabilitu, cílevědomost, ale také stálost názorů. Medvěda mohou mnozí vnímat jako neobratné, těžké, lenivé zvíře. Pro indiány byl ale symbolem rychlosti, síly a neohroženosti. Navzdory svému chladnému vyzařování pod tvrdou skořápkou shledáme měkké jádro. Muži s tímto totemem ne-touží po životě ve skupině, dokážou se dost dobře o sebe postarat sami. Nikdy nepochybují o svých kvalitách, umí tvrdě pracovat, cílevědomě kráčet za svými sny a cíli. V profesním živo-tě nelze u Medvědů přehlédnout jejich obrovské nasazení, pracovitost, spolehlivost, mají sklon k workoholismu. Charakteristické je pro muže medvědy všechno si připravit dopředu, naplánovat, nemají rádi nečekaná překvapení a náhody. Mají rádi pořádek, někdy věnují až přehnanou pozornost tomu, aby dosáhli ve všech oblastech dokonalé harmonie. Problém mohou mít Medvědi s kritikou, tu velmi neradi slyší. Jestliže s něčím nesouhlasí, něco se jim nelíbí, nemají problém s tím, dát to najevo. U mnohých lidí tím ztrácejí na oblíbenosti. Faleš, přetvářka, intriky to není nic pro muže medvědy. Vždycky si stojí za svým, ale pokud se mají rychle rozhodnout, k něčemu se vyjádřit, chvíli jim trvá, než zaujmou nějaké stanovisko. Sympatie opačného pohlaví si muži medvědi získávají svou dobrosrdečností, ale ne vždy jsou ochotni odkrýt své skutečné pocity. Samotářský život jim nečiní velké problémy, do manželství, partnerského vztahu ale vstupují po zralé úvaze. Bývají věrní a oddaní, ke svým blízkým velmi zodpovědní, ale také nároční, stejně jako sami na sebe.

V ochránci také najdete malé peříčko, není to náhodou. Jsou symbolem toho, že spirituální svět o nás ví a je připraven nám pomoci. Symbolizují odpoutání se od pozemského světa, svoji funkci plní také v modlitbách a léčení.

Lávový kámen je ochranným kamenem. Podporuje životní energii, dodává sílu, přináší nám pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Napomáhá nám prohloubit vztah s přírodou. Potlačuje negativní energii. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí.

Dostupnost Skladem
990 Kč
   
Kategorie Poslání mužům
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: https://www.zenysro.cz/blogy/osobni-rozvoj/jake-zvire-v-sobe-ukryavate-indianska-totemova-zvirata-bobr-datel-had-havran-husa-jelen-losos-medved-sokol-sova-vlk-vydra