• 1 z 5
 

OREL

 

Každý muž v sobě ukrývá mužskou energii. Někdy je těžké vyznat se v ní, někdy ani sám muž neumí vidět, kým je.

Vytvořila jsem mužům talismany, ochránce, šamanské pomocníky... 

Nacítila jsem se na muže a energeticky pro ně vybrala symbol zvířat. Každé zvíře má jinou energii a každé může pomoct jiným způsobem, pokud si to muž dovolí. 

Talisman je ručně vyráběn, zvíře je mnou vypalované do dřevěného kolečka, řetízek s lávovým kamenem je korálek po korálku mnou seskládán. Každý je originální, jako sám muž je. 

Pokud pro svého muže vybíráte, je potřeba vybrat intuitivně. Nacítit se na něj a na dané zvíře. Mohu vám lehce v popisku přiblížit každé zvíře, nicméně vy to ucítíte.

Věřím vám a nebo nechte přímo muže vybrat si své zvíře. Talisman není pouze pro muže, i ženy někdy ucítí potřebu podpořit v sobě mužskou energii. 

Orel. Pohybuje se neustále mezi nebem a zemí, mezi světlem a tmou. Má blízko k nebesům a je spojován se sluncem. Je to vládce vzduchu, síla a svobodaByl schopen vzlétnout až ke slunci, upřeně se do něj dívat a ztotožnit se s ním. Jako sluneční pták symbolizuje duchovní sílu, osvobození z poddanství, hrdost a majestátnost. Představuje tak duchovní princip člověka, který je schopen povznést se k nebi. Pro Indiány i šamany představuje Velkého Ducha, přenášejícího prosby lidí k otci Slunci, nebo zprostředkovatele posmrtné přeměny člověka v boha. Orel symbolizuje stav bytí, kterého je dosaženo prostřednictvím duchovní práce, porozumění a zvládnutí iniciačních zkoušek, které jsou znovuobjevení naší osobní síly. Orel je dar jasného zraku, s nimž lze prozřít, o životě v rovnováze mezi Nebem a Zemí. Orel nám přináší do života nebojácnost, odvahu a volnost.

Orel je pro velmi citlivé, vnímavé, duchovně na sobě pracující, empatické, jemné muže. 

V ochránci také najdete malé peříčko, není to náhodou. Jsou symbolem toho, že spirituální svět o nás ví a je připraven nám pomoci. Symbolizují odpoutání se od pozemského světa, svoji funkci plní také v modlitbách a léčení.

Lávový kámen je ochranným kamenem. Podporuje životní energii, dodává sílu, přináší nám pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Napomáhá nám prohloubit vztah s přírodou. Potlačuje negativní energii. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí.

Dostupnost Skladem
990 Kč
   
Kategorie Poslání mužům