Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

VLK

 

Každý muž v sobě ukrývá mužskou energii. Někdy je těžké vyznat se v ní, někdy ani sám muž neumí vidět, kým je.

Vytvořila jsem mužům talismany, ochránce, šamanské pomocníky... 

Nacítila jsem se na muže a energeticky pro ně vybrala symbol zvířat. Každé zvíře má jinou energii a každé může pomoct jiným způsobem, pokud si to muž dovolí. 

Talisman je ručně vyráběn, zvíře je mnou vypalované do dřevěného kolečka, řetízek s lávovým kamenem je korálek po korálku mnou seskládán. Každý je originální, jako sám muž je. 

Pokud pro svého muže vybíráte, je potřeba vybrat intuitivně. Nacítit se na něj a na dané zvíře. Mohu vám lehce v popisku přiblížit každé zvíře, nicméně vy to ucítíte.

Věřím vám a nebo nechte přímo muže vybrat si své zvíře. Talisman není pouze pro muže, i ženy někdy ucítí potřebu podpořit v sobě mužskou energii. 

Vlci. Velký význam měli při šamanských a kouzelnických rituálech, představovali tajemnou stránku života.Muže Vlka ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno). Vlkům vládne vítr severní, který s sebou přináší uzdravení a obnovu. Muži - vlci jsou velmi vnímaví a velmi opatrní v životě. Jsou velice citově založení, mají jemnou povahu, nicméně navenek působí velmi nedostupně, zamrzele, nedostupně, někdy až naštvaně. Obávají se dát své emoce najevo, často se drží v ústraní, někdy nedokáží porozumět ani sami sobě.Velmi těžko důvěřují ostatním, dokud je nepoznají blíže. Oplývají velkou obětavostí a chápavostí, které projevují lidem, jež milují. Rádi dělají dobré skutky, neschází jim fantazie, ale v reálném životě bývají velkými pesimisty. Velmi těžce nesou zradu, faleš, Lhaní. Muži - vlci nejdou do boje ani hádky zákeřně, po zklamáních bývají velmi opatrní, ke svému okolí skeptičtí, podezřívaví. Soupeření, rivalita, soutěživost, střety a boje nejsou zrovna jejich šálkem kávy. Nejlépe se cítí v kruhu svých nejbližších. Jako by se stále něčeho obávali, ale nedokážou přesně pojmenovat, z čeho jejich úzkost pramení. Mají sklony k přejímání cizích energií, starostí a emocí, neumějí si udržet vlastní sílu. Vnitřně však jde o silné a schopné muže (dravce).Není radno je podceňovat, umí dát zřetelně najevo, že vlk je šelma. Muži -vlci mají rádi své jistoty. Přes veškerou nedůvěru ve své síly a schopnosti jsou naopak plni síly a odvahy.Jsou velmi oddaní a věrní v lásce, kvůli vztahům se ale dokáží hodně natrápit. Potřebují vedle sebe ženu, která bude pro ně bezpečím. 

V ochránci také najdete malé peříčko, není to náhodou. Jsou symbolem toho, že spirituální svět o nás ví a je připraven nám pomoci. Symbolizují odpoutání se od pozemského světa, svoji funkci plní také v modlitbách a léčení.

Lávový kámen je ochranným kamenem. Podporuje životní energii, dodává sílu, přináší nám pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Napomáhá nám prohloubit vztah s přírodou. Potlačuje negativní energii. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí.

Dostupnost Skladem
990 Kč
   
Kategorie Poslání mužům
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj:https://www.zenysro.cz/blogy/osobni-rozvoj/jake-zvire-v-sobe-ukryavate-indianska-totemova-zvirata-bobr-datel-had-havran-husa-jelen-losos-medved-sokol-sova-vlk-vydra?